Položky aukce autora: Jules Verne 1828 - 1905

ilustrace L. Benett, překlad B. Fricka, ed. Romány Jul. Vernea, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1931, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 171 s., velmi dobrý stav

pův. xylografické ilustrace L. Benett, V. vydání, ed. Romány Jul. Vernea (malá řada), vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1928, pův. clpl. zdobená vazba, vázal Nožička, 181s., konce hřbetu lehce opotřebené, vazba lehce zkosená, velmi dobrý stav

ilustrace P. Férat, překlad V. Patejdl, ed. Romány Jul. Vernea (malá řada), vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1923, třetí vydání, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 282 s., lehce odřené rohy, výborný stav

ilustrace Neuvill a Riou, překlad Jar. Janeček, ed. Romány Jul. Vernea (malá řada), vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1934, šesté vydání, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 379 s., výborný stav

ilustrace L. Benett, překlad Fr. S. Procházka, ed. Romány Jul. Vernea (malá řada), vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1924, čtvrté vydání, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 148 s., výborný stav

ilustrace L. Benett, překlad prof. Dr. Lub. Petr, ed. Romány Jul. Vernea (malá řada), vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1925, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 430 s., vybledlá vazba, lehce poškozený roh, velmi dobrý stav

pův. xylografcké ilustrace G. Roux,  ed. Romány Jul. Vernea (malá řada),  vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1925, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 243 s., natržená, lehce poškozená předsádka, lehce uvolněná vazba, velmi dobrý stav

il. H. Mayer, překlad V. Beneš-Šumavský, ed. Romány Jul. Vernea (malá řada), vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1927, pův. clpl. zdobená vazba, 341 s., velmi dobrý stav

il. G. Roux,  ed. Romány Jul. Vernea (malá řada), vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1926, 2. vydání, 228 s., pův. clpl. zdobená vazba, lehce odřené okraje desek a hřbet, velmi dobrý stav

12 x samostatná fotografie a kontaktní snímek na přebalu Jos. Sudek, studie Jan Řezáč, fotografie J.S. na přebalu, 2. sv. edice Profily, vydala Orbis, Praha 1962, trojlist a soubor fotografií v přebalu, 13 x 17,5 cm, velmi dobrý stav fotografií, přebal lehce zašlý, kompletní!

ob. a úprava K. Teige, viněta na titulu a 3 fotografie J. Štyrský, vazba Fr. Muzika, vydal Fr. Borový, Praha 1935, orig. brož., 175 s., ob. při okrajích lehce zašlá, hřbet dole lehce poškozen, velmi dobrý stav

sign. litografie ve frontispisu, linořez na ob. L. Jiřincová, v závěru soupis villonovských prací L.J., příloha Zpráv SČB, úprava Jos. Hrachovina, vydal Spolek českých bibliofilů a SČUG Hollar, Praha 1955, orig. brož všitá do kartonové vazby s ob., ex. 400, 26s., velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Svoboda

Stav: Velmi dobrý stav všech svazků; obálky ošoupané a na hřbetě odřené, při krajích poškozené

2006, Arbor Vitae

1988, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě

Množství čb. vyobrazení