Autor: Jan Konůpek 1883 - 1950
lept J. Konůpek, sign., litografie K. Svolinský, sign., litografie V. Mašek, sign., obsahuje typografické ukázky, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1931, úprava M. Kaláb, K. Svolinský, 550 výtisků, brožovaná, ochranný obal