Položky aukce autora: Jiří Karásek ze Lvovic 1871 - 1951

podpis Jiřího Karáska ze Lvovic na patitulu, ob. V.H. Brunner, vydal Ot. Štorch - Marien, edice Aventinum, Praha 1925, Ex. č. 35, 123 s., lehce zažloutlý papír, obálka vzadu zašlá,hřbet v dolní části drobně poškozen, jinak velmi dobrý stav

dřevoryt v titulu a výzdoba Josef Marek, 14.sv. ed. Spisy Jiřího Karáska ze Lvovic, vydala Kamilla Neumannová, Praha 1909, 60 s., orig. brož., obálka při okrajích lehce poškozená, jinak velmi dobrý stav

podpis Jiřího Karáska ze Lvovic na patitulu, ob. V.H. Brunner, vydal Ot. Štorch - Marien, edice Aventinum, Praha 1929, Ex. č. 35, 123 s., nerozřezáno, drobné skvrny na papíře, lehce zažloutlý hřbet a okraje obálky, jinak dobrý stav

obálka, frontispis, titul, viněty v textu vše dřevorytem Fr. Kobliha, podpis na patitulu J. Karásek ze Lvovic, vyd. Kamilla Neumannová, Praha, 1913, brož, 60s., přesahy obálka pomačkané, na přední straně obálky flíček, velmi dobrý stav

úprava Jos. Marek, ed.  Aventium, vydal Ot. Štorch-Marien, Praha 1919, 26 s., brožovaná, uvolněná vazba, titul na deskách mírně odtržen

podpis Jana Vladislava, frontispis Jiří Šindler, obálka a úprava Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1944, 62 s., brožovaná, desky mírně zašlé

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

1999, Galerie Aspekt

Stav: Velmi dobrý, obálka mírně pomačkaná

2013, Galerie výtvarného umění v Chebu

2016, Belvedere

Stav: Horní okraj listů zvlněný - zateklina, jinak dobrý stav