Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

D.H. Lawrence: Panna a cikán

Autor: Marie Čermínová Toyen 1902 - 1980

titul. list, vazba a exlibris Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 81. sv. edice Symposion, 218 s., clpl. vazba, velmi dobrý stav

Fechtner, Praha 1946, 81 s., brož, obálka pokrčená, zašlá, titulní list potrhaný, zachovalý stav

obálka K. Teige a O. Mrkvička, vydal Jan Fromek, Praha 1925, 3. sv. edice Odeon, 143 s., brož, obálka při okrajích poškozená, dobrý stav

úprava a kresby Zd. Braunerová, vydal Ladislav Kuncíř, Praha 1924, Ex. 956/1000, 43 s., vevázaná obálka, polopergamen. vazba, poslední dva listy natržené, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

2002, Česká pošta

1998, Arte Tipografica

2001, Lidové noviny