Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

J.V. Sládek: Selské písně - Nové selské písně

Autor: Karel Minář 1901 - 1973

tříbarevný sign. dřevoryt K. Minář, úprava K. Dyrynk, vydal Vl. Žikeš, Praha 1936, Ex. 61/200, vazba A.L. Jirout, 92 s., pl. kožená vazba, velmi dobrý stav

obálka, nakl. značka, viněta v titulu a koncové viněty vše linorytem a úprava Josef Čapek, vydal Dr. Otakar Štorch-Marien, Praha 1922, 70s., pův. brož, edice Aventinum, sv. 48, 2000ex., velmi dobrý stav

Masarykův portrét ve frontispisu, přel. F. Dominois, vyd. Librairie Plon, Paříž 1930, francouzsky, pův. brož, 536s., otřepené okraje, flíčky na obálce, dobrý stav

podpis Jiřího Karáska ze Lvovic na patitulu, ob. V.H. Brunner, vydal Ot. Štorch - Marien, edice Aventinum, Praha 1929, Ex. č. 35, 123 s., nerozřezáno, drobné skvrny na papíře, lehce zažloutlý hřbet a okraje obálky, jinak dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1947, Jan V. Pojer

sign. lept V. Zykmunda ve frontispisu / 66 sv. ed. Atlantis / papír similijapan

Stav: Velmi dobrý, ochranný celofán

2000, Academia

1924, A. & O. Baumgartner

Stav: Zachovalý, odlepuje se vazba, listy zažloutlé