Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Karel Bednář: Pamět bojovníků

Autor: Cyril Bouda 1901 - 1984

podpis K. Bednář, podpis, obálka a 3 litografie C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1947, 3300 výtisků, 50 s., plpl. vazba s obálkou, obálka zašpiněná, na hřbetu skvrna, dobrý stav

autorova mapka v příloze, vytiskl a vydal Fr. Obzina, Vyškov 1924, 170s., orig. brož,, ed. Obzinových tisků sv. 2, ex. 1018/1100,  skrvny na ob.,hřbet restaurován, jinak velmi dobrý stav

podpis na tit. listě K. Faltys, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1934, brož, 131s., několik uvolněných listů, po krajích otřepené, obálka na hřbetu mírně natržená

dokumentačně reportážní pásmo z ilegálního představení Antigony divadelního souboru Living Theatre Juliana Becka a Judith Malinové v Praze na Ořechovce v r. 1980,  text J. Kořán, P. Oslzlý, historie souboru, ukázky her, úryvky textů, bohatý fotografický doprovod, 31 čb. reprodukcí, ob. a úprava J. Skalník, ed. Jazz Petit č.15, vyd. Jazzová sekce, Praha 1982, původní brož, 282s., velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

2000, Galerie Rudolfinum

Stav: Velmi velmi dobrý stav obou svazků, ochranné pouzdro

1928, Šolc a Šimáček

množství fotodokumentace / obálka vevázána vzadu / dobové reklamy