Položky aukce autora: Jiří Mahen 1882 - 1939

autorova mapka v příloze, vytiskl a vydal Fr. Obzina, Vyškov 1924, 170s., orig. brož,, ed. Obzinových tisků sv. 2, ex. 1018/1100,  skrvny na ob.,hřbet restaurován, jinak velmi dobrý stav

podpis Jana Vladislava (překl.), ob. K. Štětkař, vydala Slezská literární skupina, Ostrava 1946, 57 s., brožovaná, zažloutlá

kresby Jiří Linhart, edice Pochod, řídí L. Kundera, vydala Umělecká beseda, Mladá Boleslav 1946, volné listy v obálce, 39 s., mírně zašlá

podpis v titulu Jos. Hora ,ob. a titul. kresba V. H. Brunner, ed. Zlatokvět, vydal Fr. Borový, Praha 1920, brož., 65 s., desky zašlé, na hřbetu lehce odřené

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

2008, Mark Batty Publisher

1998, Arte Tipografica

1985, Odeon

639 vyobrazení