Položky aukce autora: Josef Hora

ve frontispise reproduce obrazu Ot. Nejedlého, vydal Fr. Borový, Praha 1925, XVIII. kniha Zlatokvětu, úprava A. Chlebeček, 1200 výtisků, 60 s., polokožená vazba se zlatým písmem na hřbetu, v horní části lehce vybledlá vazba, lehce odřené rohy, velmi dobrý stav

3 svazky, podpis a věnování J. Hora, vydal Fr. Borový, Praha 1933, 1936, 1940, 99+68+40 s., 2x plpl. a 1x clpl. vazba, velmi dobrý stav

podpis v titulu Jos. Hora ,ob. a titul. kresba V. H. Brunner, ed. Zlatokvět, vydal Fr. Borový, Praha 1920, brož., 65 s., desky zašlé, na hřbetu lehce odřené

podpis a věnování v patitulu Ed. Petiška, obálka a úprava Z. Seydl, vydal Fr. Borový Praha 1949, 2200 výtisků, 71 s., plpl. vazba s obálkou, vazba zažloutlá, obálka zašlá, při okraji poškozená

podpis překladatele a vydavatele O. Bablera, il. J. Konůpek, Olomouc 1932, Ex. 98/400, 29 s., brož., drobná skvrna na obálce, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

1907, Spolek výtvarných umělců Mánes (SVU Mánes)

orig. lept Max Švabinského Žena u klavíru v příloze za str. 222 / světlotisk A. Renoir : Podobizna paní Ch. / reprodukce plastik B. Kafka, St. Sucharda, J. Štursa, J. Mařatka /  reprodukce J. Preisler, T.F.Šimon, A. Kašpar, V. Preissig, M. Švabinský, E. Degas, C. Monet, E. Manet

Stav: Velmi dobrý, vyšisovaný hřbet, zažloutlé stránky

2008, Mark Batty Publisher