Hovory lidí: podpis a věnování B. Hrabala v titulu, il. na obálce a ve frontispise K. Lhoták, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1956, ex. 245/250, 22 s., brož., obálka při okrajích lehce pokrčená, vzadu natržená, dobrý stav; Zápisky z besedy Radaru: podpis v tiráži Old. Hamery, monotypy CHYBÍ, vydal M. Navrátil, Praha 1986, 25 výtisků, nestr. volné listy v papír. přebalu, velmi dobrý stav
filmové drama, sign. sklotisk ve frontispise, úprava a obálka Vl. Sainer, č. 23/50, vydal Jindřich Santara, Praha 1986, 29 s., brož, velmi dobrý stav
obálka a 7 dřevorytů astrologických planet v záhlaví kapitol Jos. Váchal, vydal Ludvík Bradáč, Praha 1919, brož., nestr. (32), okraje otrhané a poškozené, stav dobrý