Položky aukce autora: Vladimír Fuka 1926 - 1977

ilustrace, obálka a úprava Vl. Fuka, doslov G. Francl, překlad Zd. Stavinohová, 2. vydání, vydalo SNDK, Praha 1966, 114s., pův. celopl. vazba s ob., obálka zašlá a při krajích poškozená, jinak velmi dobrý stav

5x litografie J. Boudy, 4. svazek edice EVA, vydala Bonaventura, Praha 1991, Ex. 129/200, ruční papír z Velkých Losin, 41 s., volné listy v org., papír. přebalu, skvrna na papíře, restaurováno, jinak velmi dobrý stav

1. vydání, autor ob. a úpravy neuveden, tisk New-Yorské listy, vydáno nákladem autorových přátel v Texasu, 1943, pův. brož, 107 s., obálka při krajích lehce poškozená

4x graf. list, za titulem litografie "Květina" M. Švabinský, sign. lept "Kytice" L. Čepelák, dřevoryty K. Svolinský a C. Bouda, portrét M. K. ve frontispisu A. Hoffmeister, kresba na titulu, monogram v titulu a závěrečná kresba K. Svolinský, usp. K. Resler a J. Picka,  vydal Spolek českých bibliofilů a SČUG Hollar, Praha 1955, brož s celofán. přebalem, 53s., přebal zvlněný, dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

280, Wydawnictwo Literackie

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka natržená, při krajích lehce zašlá

2017,

1942, Česká grafická unie

Drobné poznámky tužkou

Stav: dobrý stav knihy, lehce zažloutlé stránky, drobné vpisky