Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

Miloš Marten: Nad městem dialog

Autor: Zdeňka Braunerová 1858 - 1934

úprava a kresby Zd. Braunerová, vydal Ladislav Kuncíř, Praha 1924, Ex. 956/1000, 43 s., vevázaná obálka, polopergamen. vazba, poslední dva listy natržené, velmi dobrý stav

3x lept L. Kayser, vydal O. Kayser, Eisenach 1908, 69 s., karton. vazba, lehce zašlá, na hřbetu poškozená, v horní části chybí asi 1 cm, drobné skvrny na papíře, zachovalý stav

sign. linořez ve frotispisu a sign. linořez na obálce J. Liesler, sborník začínaajících lterátů mmj. Jos. Hiršal, J. Kotalík, P. Bojar, A. Vrbová, Fr. Vrba, J. Rumler aj.,  vydal Melantrich, Praha 1940 orig. brož, 180s., nerozřezáno, obálka při hřbetu poškozená a odřená, místy skvrnky, dobrý stav

podpis L. Stehlík, vydal Fr. Borový, Praha 1940, 42 sv. České básně, 57 s., plpl. vazba bez obálkyvelmi dobrý stav; podpis L. Stehlík, vydal Fr. Borový, Praha 1936, 90 s., clpl. vazba bez obálky, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1911, R. Oldenbourg

1993, Krefelder Kunstmuseen

1995, Památkový ústav

výpravná publikace k vile Tugendhat / 25 velkoformátových barev. fotografií interiéru Libor Teplý /  22 čb. dobových fotografií / překreslené původní plány domu a nábytku na průsvitných papírech v příloze / úprava A. Bielak / vydal Památkový ústav v Brně ve spolupráci s Muzeem města Brna / brož s kovovou sponou na hřbetu, ochranné pouzdro, výborný stav

Stav: Velmi dobrý až výborný stav, ochranné pouzdro