Položky aukce autora: Josef Liesler 1912 - 2005

sign. linořez ve frotispisu a sign. linořez na obálce J. Liesler, sborník začínaajících lterátů mmj. Jos. Hiršal, J. Kotalík, P. Bojar, A. Vrbová, Fr. Vrba, J. Rumler aj.,  vydal Melantrich, Praha 1940 orig. brož, 180s., nerozřezáno, obálka při hřbetu poškozená a odřená, místy skvrnky, dobrý stav

kresby a sign. frontispis Jos. Liesler, podpis a věnování K. Bednáře, úprava, obálka a vazba Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1943, 96 s., poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá

obálka, nakl. značka, viněta v titulu a koncové viněty vše linorytem a úprava Josef Čapek, vydal Dr. Otakar Štorch-Marien, Praha 1922, 70s., pův. brož, edice Aventinum, sv. 48, 2000ex., velmi dobrý stav

podpis překladatele O.F. Bablera s věnováním Svat. Klírovi, šest večerních rozmluv Rubricia s Tympanem, každá je vytištěna jiným typografickým fontem, v úprava Hermann Zapf, tisk Hausdruckerei D. Stempel AG, Frankfurt n. M. 1958, karton. vazba, 46s., papír Zerkall, rohy lehce naražené, velmi dobrý stav

podpis překladatele B. Matheusiana na předsádce, kresby J. Anněnkov, graf. úprava a obálka O. Karlas, vydalo Naše vojsko, Praha 1949, 67 s., brož., na listech skvrny, zašlý, při okrajích lehce poškozený přebal

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1907, Spolek výtvarných umělců Mánes (SVU Mánes)

orig. lept Max Švabinského Žena u klavíru v příloze za str. 222 / světlotisk A. Renoir : Podobizna paní Ch. / reprodukce plastik B. Kafka, St. Sucharda, J. Štursa, J. Mařatka /  reprodukce J. Preisler, T.F.Šimon, A. Kašpar, V. Preissig, M. Švabinský, E. Degas, C. Monet, E. Manet

Stav: Velmi dobrý, vyšisovaný hřbet, zažloutlé stránky

1929,

historie marmarošské župy, která byla součástí Podkarpatské Rusi / Část textu latinsky.

Stav: zachovalý stav, okraje zašlé, listy zažloutlé, vazba poničená