Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Pokorné vinobraní

Autor: Josef Bouzek 1901 - 1962

podpis a věnování v patitulu J. Bouzek, ilustrace a úprava V. Karel, vydalo Sdružení Západočeských výtvarných umělců, Plzeň 1932, 3. sv. edice Stín, 250 výtisků, 53 s., brož., obálka lehce pokrčená, velmi dobrý stav

podpis v patitulu, ilustrace a návrh vazby A. Kašpar, vydal Česká Grafická Unie, Praha 1921, 61s., celopl. zdobená vazba, kart. pouzdro, na přídeští exlib. dřevorytem výborný stav

4 litografie, dřevoryt na ob. a úprava C. Bouda, vydal Fr. Borový, Praha 1944, brož, 46s., ob. zašlá , nerozřezáno

dřevoryt v titulu a výzdoba Josef Marek, 14.sv. ed. Spisy Jiřího Karáska ze Lvovic, vydala Kamilla Neumannová, Praha 1909, 60 s., orig. brož., obálka při okrajích lehce poškozená, jinak velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk