Autor: Otakar Mrkvička 1898 - 1957
podpis autora v tiráži, úprava Ot. Mrkvička, vydal Al. Srdce, Praha 1926, obálka vevázaná, 550 výtisků, 73 s., polopergamen. vazba, velmi dobrý stav
návrh vazby a úprava J. Štyrský, titul dvoubarevným tiskem, 1. sv. edice Růžová zahrada, red. K. Biebl, vydal Sfinx B. Jandy, Praha 1930, pův. brož., 103s., velmi dobrý stav
4 litografie, dřevoryt na ob. a úprava C. Bouda, vydal Fr. Borový, Praha 1944, brož, 46s., ob. zašlá , nerozřezáno
dřevoryt v titulu a výzdoba Josef Marek, 14.sv. ed. Spisy Jiřího Karáska ze Lvovic, vydala Kamilla Neumannová, Praha 1909, 60 s., orig. brož., obálka při okrajích lehce poškozená, jinak velmi dobrý stav