Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Ruské apokryfy

Autor: Otto František Babler 1901 - *

podpis překladatele O. F. Babler, dřevoryty Rudolf Michalik, vydaly Hlasy, Olomouc 1931, ex. 37/400, brož., 50 s., desky mírně zašlé, při okrajích lehce otřepené

kresby a sign. frontispis Jos. Liesler, podpis a věnování K. Bednáře, úprava, obálka a vazba Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1943, 96 s., poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá

podpis autora, vazba a úprava Jos. Flejšar, vydal Československý spisovatel, Praha 1958, 75 s., clpl. vazba bez obálky, velmi dobrý stav

5x dřevoryt v textu P. Kotík, ob. V.H. Brunner, 14. sv. ed. Knihy Země, vydal Stanislav Minařík, Praha 1920, pův. brož, 8s., desky při krajích poškozené, papír lehce zašlý, dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

1910, I.L. Kober

Stav: Dobrý stav, hřbet vazby dovnitř zkroucený

1942, Česká grafická unie

Drobné poznámky tužkou

Stav: dobrý stav knihy, lehce zažloutlé stránky, drobné vpisky