Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

Satiry o řemeslnících a konšelech nevěrných

Autor: Karel Svolinský 1896 - 1986

úprava a dřevoryty K. Svolinský, svázal Ant. Tvrdý, 13 sv. knihovny Stožár, vydal K. Jánský, Praha 1929, ex. 64/120, 48 s., částečně nerozřezáno, pergamen. vazba se zl. reliéfem, zl. ořízka, ochranné pouzdro, výborný stav

8x litografie, podpis, věnování v titulu a podpis v tiráži P. Roučka, text v češtině a němčině, vydalo nakladatelství International Grafik, Frederikshavn 1981, 200 výtisků, tento autorský tisk, 20 s. + přílohy, brož, obálka na hřbetu zašlá a zašpiněná jinak velmi dobrý stav

sepsal Leon Bloy, přel. O. A. Tichý a J. Florian, sv. 18 ed. Dobré dílo, dekorativní úprava hřbetu ob., kolorovaná zdobená iniciála, tisk F. Obzina, vydal Ludvík Antonín Stříž, Stará říše 1914, pův. brož., XLV+222s., dobrý papír, velmi dobrý stav, ob. při krajích poškozená

předmluva Jules Barbey d´Aurevilly, reprodukce podobizny K. Kolumba, překlad Jos. Florian, 34. sv. Studia, Stará Říše 1911, vytiskl Rud. Válek, 300 výtisků, X s. předmluvy, 215 s., plpl. vazba, drobné skvrny na vazbě, dobrý stav

20,7 x 14,8

sign. PD Boris Jirků, č. 4/30

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

64,8 x 85,5

Sign. PD Mžyk Josef 1997; 5/23

280, Wydawnictwo Literackie

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka natržená, při krajích lehce zašlá

B. Kočí

Stav: Zažloutlé okraje listů, jinak velmi dobrý stav

1942, Česká grafická unie

Drobné poznámky tužkou

Stav: dobrý stav knihy, lehce zažloutlé stránky, drobné vpisky