Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

Sonety o Praze

Autor: Miloslav Troup 1917 - 1993

11 celostr. barev. ilustrace zinkografie, obálka a podpis v tiráži M. Troup, typo. O. Hlavsa, 5. sv. edice Blíženci, vydala Mladá Fronta, Praha 1975, volné listy v obálce, ex. 88/300, ruční papír, 43 s., ochranné pouzdro, obálka lehce zašpiněná, pouzdro při okrajích odřené, velmi dobrý stav

pozdrav s věnováním O. Janeček na přídeští, vydala GHMP, Praha 1980, sešit, nestr. (24s.), uvolněný prostřední dvojlist, velmi dobrý

podpis Jiřího Karáska ze Lvovic na patitulu, ob. V.H. Brunner, vydal Ot. Štorch - Marien, edice Aventinum, Praha 1925, Ex. č. 35, 123 s., lehce zažloutlý papír, obálka vzadu zašlá,hřbet v dolní části drobně poškozen, jinak velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1983, Jazzová sekce PPSH

Jazzpetit č. 13 / množství reprodukcí stěžejních výtvarných děl

Stav: Velmi dobrý, rohy obálky mírně opotřebované

1993, Odeon

Stav: Velmi dobrý stav knihy; horní okraj obálky na hřbetu otřepený

2016, Galerie Hlavního města Prahy

Stav: Velmi velmi dobrý, ochranné pouzdro