Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Srbské lidové bajky

Autor: Otto František Babler 1901 - *

podpis překladatele O.F. Bablera, ilustrace M. Marešová, typo. úprava O. Menhart, Olomouc 1940, Ex. 194/380, 45 s., brož., nerpzřezáno, velmi dobrý stav

podpis v patitulu, ilustrace a návrh vazby A. Kašpar, vydal Česká Grafická Unie, Praha 1921, 61s., celopl. zdobená vazba, kart. pouzdro, na přídeští exlib. dřevorytem výborný stav

podpis na patitulu J. Vrba, vyd. J. Otto, Praha, 1927, ex. 18/100 na holandském japonu v původní pergamenové vazbě se zlacením, 354s., desky ušpiněné a místy odřené, dobrý stav

podpis autora, v němčině, obálka P. Sovák, vydalo nakladatelství Albrecht Knaus, Mnichov 1990, 808 s., celoplátěná vazba s obálkou, vynikající stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1940, Topičova edice

přednostní výtisk, v ochaném pouzdře

1994, Torst

1940, Topičova edice