Autor: Josef Hiršal
podpis Josefa Hiršala, il. A. Paderlík, obálka a úprava Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1944, 80 s., brožovaná, desky ušpiněné a na hřbetu poškozené
Autor: Josef Hiršal
podpis autora v titulu, obálka a úprava V. Sivko, vydal Fr. Borový, Praha 1948, 2200 výtisků, 90 s., plpl. vazba s obálkou, vazba při okraji lehce odřená, obálka zašlá, při okrajích poškozená
sign. litografie ve frontispise a 5x litografie v příloze O. Matoušek, podpis J.S. Machar, vydal Bohuslav Bezecný, Mor. Ostrava 1937, ex. 138/140, 27 s., brož, velmi dobrý stav