Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

The Czech part of Silesia and the neighbouring parts of Moravia and the Munich Agreement (Das böhmische Schlesien und die benachbarten mährischen Gegenden und das Münchner Abkommen)

Autor: gen. prof. JUDr. Bohuslav Ečer 1893 - 1954

politicko-statistický dokument určený mezinárodní veřejnosti upozorňující na neoprávněnost záboru českého území v moravskoslezském prostoru podle falešně stanoveného národnostního klíče po Mnichovské dohodě, National Silesian Union, Brno 1938, 22 s., brož, velmi dobrý stav

obálka, značka v titulu a úprava J. Čapek, vydal Otakar Štorch - Marien, Praha 1922, 52. sv. edice Aventinum, 2000 výtisků, 48 s., brož., skvrny na obálce, vpisky a razítko, jinak dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1974, Iskusstvo leningradskogo gosudarstvennogo farforovogo zavoda

1993, Národní galerie

Stav: Velmi dobrý; lehce pomačkané růžky