Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

Záhada hlavolamu - přepodivný příběh ze života "Rychlých šípů"

Autor: Jaroslav Foglar 1907 - 1999

exilové vydání, ob. a ilustrace J. Fischer, vydal Daniel Strož v nakladatelství Obrys / Kontur, Mnichov 1985, pův. brož, 500 výtisků, 211 s., naražená hrana dolního levého rohu a krátce natržená ob., dobrý stav

Básně, poznámky z deníku, jevištní poesie, surrealistická experimentace - obálka, titulní list, typografie a dvě surrealistické fotomontáže ve frontispisu a za titulním listem K. Teige, vydal Fr. Borový, Praha 1933, orig. brož, 212s., dobrý stav, obálka při krajích zažloutlá, kraje hřbetu drobně poškozené, za titulem stíny od vložených výstřižků

titulní list a frontispis dřevorytem, kresba na vazbě a úpraha Fr. Kobliha, úvod napsal a přel. Jos. Jungmann, vydal L. Bradáč, Král. Vinohrady 1918, pův. karton. vazba, 80s., ruční papír Ullersdorf,  velmi dobrý stav

20,7 x 14,8

sign. PD Boris Jirků, č. 4/30

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

64,8 x 85,5

Sign. PD Mžyk Josef 1997; 5/23

2014, Torst

Svoboda

Stav: Velmi dobrý stav všech svazků; obálky ošoupané a na hřbetě odřené, při krajích poškozené

2005, Comics Centrum

předmluva Alan Moore

Stav: Velmi velmi dobrý, drobně povrchové nerovnosti hran