Téma položek aukce: katalog s podpisem

pozdrav s věnováním O. Janeček na přídeští, vydala GHMP, Praha 1980, sešit, nestr. (24s.), uvolněný prostřední dvojlist, velmi dobrý

podpis výtvarníka, text Eva Petrová, vydala galerie Bratří Čapků, Praha 1987, brož,. nestr., velmi dobrý stav

sign. mědirytina ve frontispisu a návrh vazby Em. Frinta, podpis básníka na titulu, 2. sv. ed. Slunovrat, tisk Müller a spol., úprava A. Novák, vydala Družstevní práce, Praha 1928, zdobená celokož. vazba se zlac. poli a ořízkou, ex. 152/400, 43 s., papír van Gelder, svázalo knihařství Družstevní práce, hrany desek odřené, hřbet vyšisovaný, dobrý stav

kresby (kolorovaná v titulu) V. Tittelbach, vydal F. J. Müller, Praha 1939, nestr., clpl. vazba, velmi dobrý stav

režisérův zápisník, úprava Miroslav Kouřil, vydal autor, Praha 1938, 95 s., clpl. vazba, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1987, Tatran

krásně vypravené a bohatě ilustrované vydání Šahrazádiných příběhů / do slovenštiny přeložil, úvodem, poznámkami a komentáři opatřil J. Paulíny

Stav: Velmi dobrý stav obou svazků

Svoboda

Stav: Velmi dobrý stav všech svazků; obálky ošoupané a na hřbetě odřené, při krajích poškozené