Téma položek aukce: Nezval a avantgarda

titulní list K. Teige & O. Mrkvička, edice Odeon sv. 6, vydal Jan Fromek, Praha 1926, dobová polopl. převazba, 103s., dobrý stav, obálka chybí, papír lehce zažloutlý, rohy desek odřené,

návrh ob. a úprava O. Mrkvička, vydal J. Otto, Praha 1926, 82s., původní polopl. vazba, velmi dobrý stav, hrany desek lehce odřené

návrh vazby a úprava J. Štyrský, titul dvoubarevným tiskem, 1. sv. edice Růžová zahrada, red. K. Biebl, vydal Sfinx B. Jandy, Praha 1930, pův. brož., 103s., velmi dobrý stav

podpis překladatele O. F. Babler, dřevoryty Rudolf Michalik, vydaly Hlasy, Olomouc 1931, ex. 37/400, brož., 50 s., desky mírně zašlé, při okrajích lehce otřepené

obálka, titul, 7 celostr. vyobrazení, vigěty a iniciály vše dřevorytem, obálka, grafická úprava a podpis v tiráži Karel Němec, podpis proti titulu O. F. Babler, přel. a vydal O. F. Babler, Olomouc 1928, ex. 19/300, signováno, brož s obálkou, desky mírně zažloutlé, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1911, R. Oldenbourg

2002, Česká pošta

2008, Mark Batty Publisher