Téma položek aukce: surrealismus

lept ve frontispisu a lept v příloze, úprava, nakl. značka a podpis v závěru Fr. Muzika., podpis v závěru Jos. Hora, 1. sv. Editio princeps, vydal Karel Jánský, Praha 1928, orig. karton. vazba s obálkou, 34s., ex. 124/150, papír Zanders, obálka poškozená a politá, horní část hřbetu poškozená

básně 1928 - 1929, podpis básníka, kresba ve frontispise J. Štyrský a v textu Toyen, úprava a vazba Vít Obrtel, 2. svazek edice Plejada, vydal Rudolf Škeřík, Praha 1930, 350 výtisků, 55 s., brož., obálka při krajích lehce pokrčená, velmi dobrý stav

podpis autora, frontispis, ob., úprava J. Štyrský, vydala Družstevní práce, Praha 1931, 800 výtisků, z toho 20 výtisků podepsáno autorem, 42 s., brož, natržený hřbet, otřepené okraje, velmi dobrý stav

koláž na obálce J. Štyrský, úprava V. Obrtel, foto příloha za titulem posmrtná maska J.Š., Knižnice Kvartu sv. 1,  vydal J. Stýblo, Praha 1946, volné listy v obálce, 30 x 21 cm, 49 s., obálka poškozená, dobrý stav

frontispis a typo J. Štyrský, vydal B. Janda Sfinx jako soukromý tisk pro své přátele k Novému roku 1931, Praha 1930, orig. brož, 29 s., ob. při krajích mírně pokrčená a zašlá, velmi dobrý stav

přednostní výtisk s podpisem a věnováním autora, fotomontáž na obálce a úprava Fr. Muzika, 170. sv. edice Aventinum, vydal Ot. Štorch - Marien, Praha 1928, ex. 3/50 na lepším papíře, 68 s., brož., lehce zašpiněná při okrajích pokrčená obálka, velmi dobrý stav

3 svazky, 1., 2., a 3. vydání, frontispis, vazba J. Štyrský, vydalo nakladatelství Družstevní práce, Praha 1931, 1932, 1936, 42 s., clpl. vazba bez obálky, velmi dobrý stav

podpis autora a výtvarníka, ilustrace K. Baron, vydala Kristina Kaiserová, Ústí nad Labem 1991, 1. sv. edice Albis international, Ex. 157/199, 42 s., karton. vazba, velmi dobrý stav

1. vydání, Čas, Praha 1903, 84 s., clpl. vazba, lehce odřená, na papíře drobné skvrny

podpis v úvodu J. Deml, vydal Výtvarný odbor Umělecké Besedy, Praha 1928, Ex. 944, svázal Jenda Rajman, 183 s., + 64 obr. příloh, polopergamen. vazba s obálkou, zlac. ořízka, obálka zašpiněná, potrhaná, velmi dobrý stav knihy

20,7 x 14,8

sign. PD Boris Jirků, č. 4/30

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

64,8 x 85,5

Sign. PD Mžyk Josef 1997; 5/23

1998, Arte Tipografica

2010, Slovart

1974, Iskusstvo leningradskogo gosudarstvennogo farforovogo zavoda