Položky aukce autora: Josef Brchaň 1931 - 2021

Rady manželské, Útěcha ženě, O lásce, dva tituly svázané do jednoho svazku, vydal Odeon, Praha 1966, 1973, celokožená vazba se zlaceným nápisem, návrh a provedení Jos. Brchaň, 96 + 140 s., velmi dobrý stav

zakázková polokož. vazba s dekorativními vazy, zlacenými linkami a písmem a ochranné pouzdro, návrh a realizace Josef Brcháň, vydal Torst, Praha 1996, 562 s., velmi dobrý stav, drobné oděrky pouzdra

dekorativní pouzdro na knihu zdobené medailí , il. V. Špála, 36. sv. ed. Skvosty, vyd. SNKLU, Praha 1963, 143 s., kožená vazba, velmi dobrý stav

s akcenty V. Preissiga, úprava K. Dyrynk, ed. Viola 1.sv., Vlad. Žikeš, Plzeň 1927,  pův. brož v americké kartonáži,  22 s., stav velmi dobrý, ob. částečně vyšisovaná, exlibris razítko v titulu a nesouvis. věnování na zadním přídeští

6 ilustrací dekalkem k vlastním básním V. Nezval, frontispis a úprava J. Štyrský, vydal Fr. Borový, Praha 1937, dobová nepůvodní pl. vazba, 228s., vazba místy vyšisovaná jinak velmi dobrý stav

35 černobílých dřevorytů Josef Váchal, úprava Oldřich Menhart, vydání řídil Jan Blahoslav Čapek, 7. sv. edice Ráj knihomilů, vydal ELK, Praha 1946, volné listy v deskách, 64s., similijapan, ex. 873/1001, suchá pečeť, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

2010, Výtvarné centrum Chagall

Stav: Velmi dobrý stav všech svazků

1991, Concordia

Stav: Velmi dobrý, vazba mírně opotřebovaná

1971, Československý spisovatel

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka po krajích opotřebená a zašlá