sign. linořez ve frotispisu a sign. linořez na obálce J. Liesler, sborník začínaajících lterátů mmj. Jos. Hiršal, J. Kotalík, P. Bojar, A. Vrbová, Fr. Vrba, J. Rumler aj., vydal Melantrich, Praha 1940 orig. brož, 180s., nerozřezáno, obálka při hřbetu poškozená a odřená, místy skvrnky, dobrý stav
lept a úprava Fr. Pavelka, vydal F. Lukavský, Český Třebová, Ex. 205/350, 27 s., pl. kožená vazba, velmi dobrý stav
2 x lept, 16 kreseb a návrh vazby Adolf Kašpar, vydal J. Otto, Praha 1926, pergamen. vazba se zlac. reliéfem a ořízkou, 43 s., papír van Gelder, svázal A. Jelínek, celofánový přebal při krajích potrhaný, velmi pěkný stav