Položky aukce autora: Eva Hašková 1946 - *

podpis s datací na titulním listu a ilustrace E. Hašková, podpis na titulním listu a ilustrace Jan Maget, úprava O. Hlavsa, vydal Československý spisovatel, Praha 1989, celopl. vazba s ob., 240s., velmi dobrý stav

autobiografie a anketa, kresba na obálce Saša Schneider, překlad Fr. Schörpner, vydal Toužimský, Praha 1932, 350 s., plpl. vazba, na vazbě drobné flíčky, dobrý stav

ilustrace Neuvill a Riou, překlad Jar. Janeček, ed. Romány Jul. Vernea (malá řada), vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1934, šesté vydání, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 379 s., výborný stav

ilustrace P. Férat, překlad V. Patejdl, ed. Romány Jul. Vernea (malá řada), vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1923, třetí vydání, pův. nakladatel. clpl. zdobená vazba, 282 s., lehce odřené rohy, výborný stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

1989, Germanisches Nazionalmuseum

2010, Výtvarné centrum Chagall

Stav: Velmi dobrý stav všech svazků

1918, Fr. Borový