Biblio Online podzim aukce 2024

obálka - rozkládací autorský plakát sítotiskem, 8 sítotiskových vyobrazení a úprava J. Flejšar, text katalogu E. Minář, katalog výstavy v Galerii Václava Špály v r. 1983, vydal SČVU, Praha 1983, sešit v ob., 30 x 21 cm,  nestr. (20), velmi dobrý stav

podpis a věnování V. Černý, obálka, vazba a typo. úprava Zd. Ziegler, vydal Československý spisovatel, Praha 1970, 140 s., clpl. vazba s obálkou, obálka poškozená, vazba lehce zašpiněná jinak dobrý stav

sign. litografie ve frontispise a 5x litografie v příloze O. Matoušek, podpis J.S. Machar, vydal Bohuslav Bezecný, Mor. Ostrava 1937, ex. 138/140, 27 s., brož, velmi dobrý stav

titul. list, vazba a exlibris Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 81. sv. edice Symposion, 218 s., clpl. vazba, velmi dobrý stav

dvoubarevný titul. list, obálka a vazba Toyen, vydal Rud. Škeřík, Praha 1934, 84. sv. edice Symposion, 395 s., clpl. vazba, zkosený hřbet, naprasklá předsádka, lehce zašlá vazba jinak dobrý stav

5x dřevoryt v textu P. Kotík, ob. V.H. Brunner, 14. sv. ed. Knihy Země, vydal Stanislav Minařík, Praha 1920, pův. brož, 8s., desky při krajích poškozené, papír lehce zašlý, dobrý stav

podpis v titulu Josef Hora, ob. V. Špála, 33. sv. ed. Proud, tisk Legiografie,  vydal Čin, Praha 1926, pův. brož, 227s., ob. při krajích potrhaná a skvrnitá, dobrý stav

návrh ob., titulu a závěr. viněty J. Konůpek, vydal Arthur Novák, Praha 1920, pův. polopergamen. vazba, 54s., ex. 346/400, ob. vevázána vzadu, odřené hrany desek, jinak velmi dobrý stav

barev. litografie Fr. Gross v příloze, 46 vyobr., typo M. Hegar, 15.sv. ed. Současné profily, vydalo NČSVU, Praha 1963, karton. vazba s ob., 70s., desky prohnuté, obálka místy zašlá, dobrý stav

podpis překladatele a vydavatele na patitulu, Olomouc 1929, 39 s., brož, rozlepená vazba, obálka pokrčená, lehce zašpiněná, dobrý stav

dřevoryt M. Florian, upravil, vysadil a na ručním lisu vytiskl Alois Chvála, ed. Chválův ruční lis, vydala Osvětová Beseda, Černošice 1969, volné listy v obálce, 33s., ex. 150, obálka při krajích natržená,  jinak velmi dobrý stav

podpis překladatele a vydavatele O. Bablera, il. J. Konůpek, Olomouc 1932, Ex. 98/400, 29 s., brož., drobná skvrna na obálce, velmi dobrý stav

podpis a věnování v patitulu Ed. Petiška, obálka a úprava Z. Seydl, vydal Fr. Borový Praha 1949, 2200 výtisků, 71 s., plpl. vazba s obálkou, vazba zažloutlá, obálka zašlá, při okraji poškozená

podpis autora v titulu, obálka a úprava V. Sivko, vydal Fr. Borový, Praha 1948, 2200 výtisků, 90 s., plpl. vazba s obálkou, vazba při okraji lehce odřená, obálka zašlá, při okrajích poškozená

podpis básníka na patitulu, obálka, frontispis a inciály R. Wiesner, vydalo nakladatelství Práce, Praha 1947, nestr., brož., obálka lehce zašpiněná, dobrý stav

podpis autora J. Aldy a ilustrátora J. Krátkého v tiráži, vydalo Sdružení Západočeských výtvarných umělců, Plzeň 1933, 5. sv. edice Stín, Ex. 23/250, 29 s., brož., okraje lehce poškozené, dobrý stav

podpis autora J. Berky a ilustrátora J. Krátkého v tiráži, vydalo Sdružení Západočeských výtvarných umělců, Plzeň 1936, 11. sv. edice Stín, Ex. 7/325, 46 s., brož., velmi dobrý stav

podpis v patitulu a v tiráži J. Bouzek, il. a úprava M. Kesl, vydalo Sdružení Západočeských výtvarných umělců, Plzeň 1940, 12. sv. edice Stín, Ex. 148/250, 47 s., brož., obálka na hřbetu roztržená, dobrý stav

podpis a věnování v patitulu autora, kresba Koliha, vydalo Sdružení Západočeských výtvarných umělců, Plzeň 1935, 10. sv. edice Stín, 300 výtisků, 55 s., brož., velmi dobrý stav

podpis a věnování v patitulu J. Bouzek, ilustrace a úprava V. Karel, vydalo Sdružení Západočeských výtvarných umělců, Plzeň 1932, 3. sv. edice Stín, 250 výtisků, 53 s., brož., obálka lehce pokrčená, velmi dobrý stav

« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

kresby Jiří Linhart, edice Pochod, řídí L. Kundera, vydala Umělecká beseda, Mladá Boleslav 1946, volné listy v obálce, 39 s., mírně zašlá

dřevoryt na obálce a úprava A. Chvála, vydal Rudolf Rejman, Praha 1932, brož., 22 s., vazba křehká, přečnívající okraje listů otřepené, desky zašlé

podpis M. Majerové na patitulu, ilustrace J. Čapek, vydal ČIN, Praha 1929, 394 s., clpl. dobová vazba, velmi dobrý stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

2002, Česká pošta

Les Ěditions de l’Amateur

1993, Národní galerie

Stav: Velmi dobrý; lehce pomačkané růžky