návrh obálky, dvoubarev. tutil a úprava K. Teige, překlad Jar. Zaorálek, 7 sv. Bibliofilské edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1928, vytiskli Kryl a Scotti, ex. 57/550, na antiku, 98 s., orig. brož., obálka při okrajích lehce pokrčená, velmi dobrý stav
titulní list a 3 dvoustranné pětibarev. litografie a úprava C. Bouda, vydal Karel Zink, Praha 1937, volné listy v pův. obálce, 29 s., papír Holland Pannekoek, velmi dobrý stav
14 sign. litografií Tomáš Bím, vydalo nakladatelství Exlibristen, 1980, 100 výtisků, text v dánštině, 12 s. textu + přílohy, brož, výborný stav