Téma položek aukce: Bílek František

28 velkoformátových tabulí s fotoreprodukcemi Fr. Bílka, vytiskl  Unie v Praze, vydala Rosa Junová, Tasov 1935, brož ve hřbetu svázáná tkanicí, 300 ex. na hlazeném konopném papíře, okraje obálky poškozené a rohy zohýbané, dobrý stav

28 velkoformátových tabulí s fotoreprodukcemi Fr. Bílka, vytiskl grafický ústav Jana Štence, desky zhotovil Ant. Jelínek, 12. sv. edice Umělecké snahy, vydala Jana Hlavatá, Praha 1914, volné listy v deskách s reliéfem F. Bílka, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav

3 x brož, frontispis, obálka a dvoubarev. titulní list dřevorytem a ilustrace Fr. Bílek, návrh obálky,  linky, secesní úprava ?,  20.,29. a 33 sv. ed. Symposion - knihy nové doby, vydal Hugo Kosterka, Praha 1903-8, pův. brož, 60 s., velmi dobrý stav

výklad a studie k Otčenáši Fr. Bílka, doprovázeno Bílkovými ilustracemi pův. Otčenáše, vydal Nový život, Nový Jičín, 1904, clpl. vazba, 132s., zlacená ořízka a písmo nápisu na deskách, desky zašlé, jinak velmi dobrý stav

podpis na patitulu J. Horák, obálka a ilustrace J. Trnka, pěkná individuální vazba, obálka vevázána, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1944, polokož. vazba, 436s., velmi dobrý stav, hřbet lehce opotřebený

podpis s věnováním na titulním listu, obálka, vazba a ilustrace C. Bouda, oboustranná kniha, vydal Československý spisovatel, Praha 1978, celopl. vazba s ob., 167 +153s., velmi dobrý stav, obálka lehce opotřebená, mírně zkosená vazba

orig. litografie ve frontispisu a v titulu, kresby v textu V. Mašek, k uctění památky Dr. Josefa Volfa; předsedy Spolku českých bibliofilů vybral Mil. Novotný, úprava Rud. Hála, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1937, celokožená intarzovaná vazba se zlaceným písmem na hřbetu, zlac. ořízka, návrh a provedení Jarmila Jelínková, ex. 350, 41 s., ruční papír Pannekoek, velmi dobrý stav, knihařské razítko na zadním přídeští

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

15,2 x 13

značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

2001, Lidové noviny

Stav: výborný

1993, Národní galerie

Stav: Velmi dobrý; lehce pomačkané růžky

280, Wydawnictwo Literackie

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka natržená, při krajích lehce zašlá