Téma položek aukce: Bílek František

28 velkoformátových tabulí s fotoreprodukcemi Fr. Bílka, vytiskl  Unie v Praze, vydala Rosa Junová, Tasov 1935, brož ve hřbetu svázáná tkanicí, 300 ex. na hlazeném konopném papíře, okraje obálky poškozené a rohy zohýbané, dobrý stav

28 velkoformátových tabulí s fotoreprodukcemi Fr. Bílka, vytiskl grafický ústav Jana Štence, desky zhotovil Ant. Jelínek, 12. sv. edice Umělecké snahy, vydala Jana Hlavatá, Praha 1914, volné listy v deskách s reliéfem F. Bílka, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav

3 x brož, frontispis, obálka a dvoubarev. titulní list dřevorytem a ilustrace Fr. Bílek, návrh obálky,  linky, secesní úprava ?,  20.,29. a 33 sv. ed. Symposion - knihy nové doby, vydal Hugo Kosterka, Praha 1903-8, pův. brož, 60 s., velmi dobrý stav

výklad a studie k Otčenáši Fr. Bílka, doprovázeno Bílkovými ilustracemi pův. Otčenáše, vydal Nový život, Nový Jičín, 1904, clpl. vazba, 132s., zlacená ořízka a písmo nápisu na deskách, desky zašlé, jinak velmi dobrý stav

návrh obálky, dvoubarev. tutil a úprava K. Teige, překlad Jar. Zaorálek, 7 sv. Bibliofilské edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1928, vytiskli Kryl a Scotti, ex. 57/550, na antiku, 98 s., orig. brož., obálka při okrajích lehce pokrčená, velmi dobrý stav

titulní list a 3 dvoustranné pětibarev. litografie a úprava C. Bouda, vydal Karel Zink, Praha 1937, volné listy v pův. obálce, 29 s., papír Holland Pannekoek, velmi dobrý stav

14 sign. litografií Tomáš Bím, vydalo nakladatelství Exlibristen, 1980, 100 výtisků, text v dánštině, 12 s. textu + přílohy, brož, výborný stav

20,7 x 14,8

sign. PD Boris Jirků, č. 4/30

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

64,8 x 85,5

Sign. PD Mžyk Josef 1997; 5/23

Les Ěditions de l’Amateur

1944, Gustav Voleský

Stav: Pouze listy s obsahem a ilustracema bez původních desek; při krajích trochu ohmatané a zažloutlé a s nepatrně otřepenýma růžkama

1933, Topičova edice

přednostní výtisk, v ochaném pouzdře