podpis na titulním listu, obálka, vazba a ilustrace O. Kulhánek, úprava M. Albich, edice Knihy srdce, vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1981, celopl. vazba s ob., 344s., dobrý stav, ob. mírně opotřebená, skvrnky na ořízce, zažloutlá předsádka
sign. barev. litografie v titulu a 8 barev. litografií v přílohách C. Bouda, úprava M. Kaláb, vydala Topičova edice, Praha 1940, polokož. vazba, 10 listů, velmi dobrý stav
podpis na titulním listu, obálka, vazba a ilustrace J. Krejčí, úprava Z. Ziegler, vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1987, celopl. vazba s ob., 466s., dobrý stav, skvrnky na obálce a na ořízce, zažloutlá předsádka