Téma položek aukce: knižní ilustrace Jitky Kolínské

8 originálních tušových kreseb a koláží ke knize G. Aršakjan: Údolí Gladiol, vydal Svět sovětů, nakladatelství Svazu československo - sovětského přátelství, Praha 1966, 104 s., některé sign. Kolínská 66, kompletní, kniha je součástí

podpis na titulním listu, obálka, vazba a ilustrace O. Kulhánek, úprava M. Albich, edice Knihy srdce, vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1981, celopl. vazba s ob., 344s., dobrý stav, ob. mírně opotřebená, skvrnky na ořízce, zažloutlá předsádka

sign. barev. litografie v titulu a 8 barev. litografií v přílohách C. Bouda, úprava M. Kaláb, vydala Topičova edice, Praha 1940, polokož. vazba, 10 listů, velmi dobrý stav

podpis na titulním listu, obálka, vazba a ilustrace J. Krejčí, úprava Z. Ziegler, vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1987, celopl. vazba s ob., 466s., dobrý stav, skvrnky na obálce a na ořízce, zažloutlá předsádka

20,7 x 14,8

sign. PD Boris Jirků, č. 4/30

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

64,8 x 85,5

Sign. PD Mžyk Josef 1997; 5/23

1974, Iskusstvo leningradskogo gosudarstvennogo farforovogo zavoda

1938, Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství

Stav: Velmi dobrý stav obou svazků

1929, Otakar Štorch-Marien (Aventinum)

Stav: Obálka v rozích a při krajích trochu odřená; dobrý stav