Položky aukce autora: Adolf Jelínek Alex 1890 - 1957

3x lept A.J. Alex, úprava A. Chvála, vydala Jednota umělců výtvarných, Praha 1934, similijapan, 39 s., polopergamen. vazba, zlatá ořízka, velmi dobrý stav

Masarykův portrét ve frontispisu, přel. F. Dominois, vyd. Librairie Plon, Paříž 1930, francouzsky, pův. brož, 536s., otřepené okraje, flíčky na obálce, dobrý stav

obálka, frontispis a bar. ilustrace V. Kubašta, polopergamenová zdobená převazba, 450s., pův. obálka vevázána, na patitulu nesouvisející věnování, výborný stav

podpis P. Kohout, v němčině, vydalo nakladatelství Albretch Knaus, Mnichov 1988, 528 s., kartonová vazba s obálkou, vynikající stav

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1994, Art Service International

Svoboda

Stav: Velmi dobrý stav všech svazků; obálky ošoupané a na hřbetě odřené, při krajích poškozené

2002, Česká pošta