Biblio Online podzim aukce 2024

podpis autora v titulu, obálka a úprava P. Tučný, vydal Fr. Borový, Praha 1947, 2200 výtisků, 75 s., brož., drobné skvrny na obálce, rozlepená vazba, na hřbetě přelepena lep. páskou jinak dobrý stav

podpis autora, vazba a úprava Jos. Flejšar, vydal Československý spisovatel, Praha 1958, 75 s., clpl. vazba bez obálky, velmi dobrý stav

podpis K. Bednář, podpis, obálka a 3 litografie C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1947, 3300 výtisků, 50 s., plpl. vazba s obálkou, obálka zašpiněná, na hřbetu skvrna, dobrý stav

podpis překladatele O.F. Bablera, ilustrace M. Marešová, typo. úprava O. Menhart, Olomouc 1940, Ex. 194/380, 45 s., brož., nerpzřezáno, velmi dobrý stav

podpis s věnováním Josefu Paterovi a přiložený dopis Fr. Petra malíři a laickému bratru kláštera ve Lnářích známému pod jménem fráter Josífek, vydalo Dělnické nakladatelství, Praha 1947, 187s., pův. brož, obálka při krajích a na hřbetu poškozená

kresby a sign. frontispis Jos. Liesler, podpis a věnování K. Bednáře, úprava, obálka a vazba Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1943, 96 s., poloplátěná s obálkou, obálka mírně zažloutlá

podpis M. Majerové na patitulu, ilustrace J. Čapek, vydal ČIN, Praha 1929, 394 s., clpl. dobová vazba, velmi dobrý stav

obálka, značka v titulu a úprava J. Čapek, vydal Otakar Štorch - Marien, Praha 1922, 52. sv. edice Aventinum, 2000 výtisků, 48 s., brož., skvrny na obálce, vpisky a razítko, jinak dobrý stav

podpis O. F. Babler (překl.) a Ant. Lískovec (typograf), 2 dřevoryty Marie Florianová, ed. Hlasy, vydal O.F. Babler, Olomouc 1936, ex. 61/350, brož., 30 s., stav velmi dobrý

dřevoryt na obálce a úprava A. Chvála, vydal Rudolf Rejman, Praha 1932, brož., 22 s., vazba křehká, přečnívající okraje listů otřepené, desky zašlé

obálka, titul, 7 celostr. vyobrazení, vigěty a iniciály vše dřevorytem, obálka, grafická úprava a podpis v tiráži Karel Němec, podpis proti titulu O. F. Babler, přel. a vydal O. F. Babler, Olomouc 1928, ex. 19/300, signováno, brož s obálkou, desky mírně zažloutlé, velmi dobrý stav

podpis v titulu, kresba a úprava Cyril Bouda, vydal A. Srdce, Praha 1921, ex. 499/500, brož., 27 s., desky zašlé

podpis překladatele O. F. Babler, dřevoryty Rudolf Michalik, vydaly Hlasy, Olomouc 1931, ex. 37/400, brož., 50 s., desky mírně zašlé, při okrajích lehce otřepené

podpis v titulu Jos. Hora ,ob. a titul. kresba V. H. Brunner, ed. Zlatokvět, vydal Fr. Borový, Praha 1920, brož., 65 s., desky zašlé, na hřbetu lehce odřené

přeložil O. F. Babler, dřevoryty Rudolf Michalik, ed. Hlasy, vydal O.F.Babler, Olomouc 1932, ex. 428/550, brož., 58 s., desky mírně zašlé, vazba lehce opotřebená

iniciála a titulní list dřevorytem Jar. Benda, Ex libris Dr. F. Franc, vydala Marta Florianová, Stará říše na Moravě 1920, brož., 27 s., mírně zašlá

signovaná obálka ocelorytem J. Švengsbír, reprodukovaný frontispis Fr. Tichý, podpis překladatele Jan Tomeš, vydal Odeon, Praha 1966, bez vazby s obálkou v kartonových deskách, 41 s., obálka mírně zažloutlá

edici "knihovna Vigilie" řídil a vydával dr. Štěpán Jež:

1.  Viktor Dyk: Zpěvy v bouři - 3 kresby A. V. Hrstka, Praha 1928, brož. 76 s., mírně zašlé desky

2. Rudolf Medek: Nejhodnější děvče z Groenendaelu -  úprava Cyril Bouda, Praha 1928, brož, 53 s., mírně zašlé desky

3. Jarmil Krecar: Pan V. H. B. umělec a kamarád - kresba ve frontispisu J. Horejc, il. autokarikatura V.H.B., Praha 1928, brož., 80 s., mírně zašlé desky

4 . Zdeněk Kalista: Smuteční kytice - kresby a frontispic E. Frinta, Praha 1929, brož., 40 s., desky mírně zašlé, při okrajích lehce otřepené

5. Josef Holeček: Mráz čili rok 1916 - frontispic František Kobliha, Praha 1929, brož., 69 s., desky mírně ušpiněné

6. Anna Maria Tilschová: Čert a láska, 3 kresby Štefan Bednár, Praha 1929, brož., 54s., velmi dobrý stav

7. Viktor Dyk: Devátá vlna - ob. ,frontispis a úprava V. Pavlík, Praha 1930, brož., 100 s., velmi dobrý stav

8. V. H. Brunner: Princ s ptákem ohnivákem...rekonstrukce panem E.A.H., 4 kresby V.H.Brunner, Praha 1930, brož. 54 s., mírně zašlá

9. Ladislav Plechatý: Měsíc na slunci - podpis Ladislav Plechatý, Praha 1931, brož., 60 s., desky mírně zašlé

10. Jan Weiss: Tři sny Kristiny Bojarové - podpis Jan Weiss, kresby J. Konůpek, Praha 1931, brož. 78 s., mírně zašlá

11. Viktor Dyk: Kruté dítě - Praha 1933, brož., 58 s., mírně zažloutlé desky

12. František Kropáč: Vděčnost - frontispic Toyen, podpis Fr. Kropáč, Praha 1934, brož., 60 s., desky mírně zašlé a ušpiněné

« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1940, Topičova edice

přednostní výtisk, v ochaném pouzdře

1995, Památkový ústav

výpravná publikace k vile Tugendhat / 25 velkoformátových barev. fotografií interiéru Libor Teplý /  22 čb. dobových fotografií / překreslené původní plány domu a nábytku na průsvitných papírech v příloze / úprava A. Bielak / vydal Památkový ústav v Brně ve spolupráci s Muzeem města Brna / brož s kovovou sponou na hřbetu, ochranné pouzdro, výborný stav

Stav: Velmi dobrý až výborný stav, ochranné pouzdro

1992, Národní galerie

103 barevných a 66 černobílých vyobrazení