Biblio Online podzim aukce 2024

pozdrav s věnováním O. Janeček na přídeští, vydala GHMP, Praha 1980, sešit, nestr. (24s.), uvolněný prostřední dvojlist, velmi dobrý

verš o utrpení na Pankráci a věnování Vladimíru Píchovi kaplanovi řádu Maltézských rytířů J. Deml, graf. úprava Gertruda Grubrová, obálku nakreslila a knihu vydala Marie Rosa Junová, Tasov 1947, 2000 výtisků, 44 s., vevázaná obálka, polokožená vazba, ochranné pouzdro, výborný stav

dřevoryt v titulu a výzdoba Josef Marek, 14.sv. ed. Spisy Jiřího Karáska ze Lvovic, vydala Kamilla Neumannová, Praha 1909, 60 s., orig. brož., obálka při okrajích lehce poškozená, jinak velmi dobrý stav

podpis Jiřího Karáska ze Lvovic na patitulu, ob. V.H. Brunner, vydal Ot. Štorch - Marien, edice Aventinum, Praha 1929, Ex. č. 35, 123 s., nerozřezáno, drobné skvrny na papíře, lehce zažloutlý hřbet a okraje obálky, jinak dobrý stav

podpis překladatele B. Matheusiana na předsádce, kresby J. Anněnkov, graf. úprava a obálka O. Karlas, vydalo Naše vojsko, Praha 1949, 67 s., brož., na listech skvrny, zašlý, při okrajích lehce poškozený přebal

4 litografie, dřevoryt na ob. a úprava C. Bouda, vydal Fr. Borový, Praha 1944, brož, 46s., ob. zašlá , nerozřezáno

podpis překladatele O.F. Bablera s věnováním Svat. Klírovi, šest večerních rozmluv Rubricia s Tympanem, každá je vytištěna jiným typografickým fontem, v úprava Hermann Zapf, tisk Hausdruckerei D. Stempel AG, Frankfurt n. M. 1958, karton. vazba, 46s., papír Zerkall, rohy lehce naražené, velmi dobrý stav

podpis na patitulu, ilustrace, obálka a úprava A. Hoffmeister, přednostní výtisk na holandském papíře, 255. sv. edice Aventinum, tisk Fr. Obzina, vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1930, 150s., původní brož., nerozřezáno, výborný stav

podpis P. Kohout, v němčině, vydalo nakladatelství Albretch Knaus, Mnichov 1988, 528 s., kartonová vazba s obálkou, vynikající stav

podpis autora, v němčině, obálka P. Sovák, vydalo nakladatelství Albrecht Knaus, Mnichov 1990, 808 s., celoplátěná vazba s obálkou, vynikající stav

výzdoba C. Bouda, 34. sv. knihovny Hyperion, tisk Kryl a Scotti, vydala Erna Janská, Praha 1928, 700ex., 174 s., celokož. vazba s zažbou a zlacením na hřbetu, zlac. ořízka, vazba na hřbetu ošoupaná, jinak velmi dobrý stav

fotomontáž na ob. K. Poličanský (pseud. Jiří Friml), připsáno a publikováno in: J. Toman: Foto/montáž tiskem (Praha 2009) s. 344 , překlad a doslov Jiří Weil, 17. sv. Lidové knihovny, rediguje F. Jungmann a Pavel Prokop, tisk V. Palán, vydala Lidová knihovna, Praha 1927,orig. brož, velmi dobrý stav, ob. při kraji lehce pokrčená, kousek levého horního růžku chybí

dokumentačně reportážní pásmo z ilegálního představení Antigony divadelního souboru Living Theatre Juliana Becka a Judith Malinové v Praze na Ořechovce v r. 1980,  text J. Kořán, P. Oslzlý, historie souboru, ukázky her, úryvky textů, bohatý fotografický doprovod, 31 čb. reprodukcí, ob. a úprava J. Skalník, ed. Jazz Petit č.15, vyd. Jazzová sekce, Praha 1982, původní brož, 282s., velmi dobrý stav

komentovaný popis české rockové scény šedesátých let, úryvky textů písní, diskografie, 88 dokumentačních vyobr. hudebníků, plakátů, koncertních vystoupení, ob. a úprava J. Skalník, ed. Jazz Petit č.5, vyd. Jazzová sekce, Praha 1981, původní brož, 75s.+88příl., obálka pomačkaná, jinak dobrý stav

vyd. Moravský Legionář, Brno, 1937, brož, 71s., uvolněný arch, obálka při krajích mírně potrhaná

ilustrováno, vyd. H.M. Caldwell Company, New York, clpl. zdobené desky, 202s., uvolněný tit. list, některé listy ohmatané a ušpiněné, desky výrazněji odřené a zašlé, zadní strana ušpiněná, plátno na hřbetu mírně natrženo

obs. 2 čb. vyobrazení, text Jana Řezáče a sezn. vyst. fotografií, 3x dvojlist, dobrý stav

podpis na tit. listě K. Faltys, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1934, brož, 131s., několik uvolněných listů, po krajích otřepené, obálka na hřbetu mírně natržená

obs. řadu čb. vyobrazení a 1 rozkládací plánek, vyd. Castellón de la Plana, 1962, brož, 67s., nepatrně zašlé okraje obálky, velmi dobrý stav

obálka a ilustrace L. Novák, vyd. Arabie-sur-Seine, nedat., brož, 16s., dobrý stav

« < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > »

podpis Josefa Hiršala, il. A. Paderlík, obálka a úprava Jaroslav Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1944, 80 s., brožovaná, desky ušpiněné a na hřbetu poškozené

obálka a kresby Ludmila Jiřincová, podpis a věnování Vlasty Horské v titulu, vydal Kalich, Praha 1944, brož., 60 s., celkově zažloutlá a lehce zašlá

litografie

14,8 x 20,3

sign. PD Jiří Slíva č. 16/50

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

28,6 x 20,2

Sign. DU Ivana Lomová; autorský tisk

1940, Václav Pour

vazba Jenda Rajman, Rožďalovice / obálka vevázána vzadu

Stav: Velmi dobrý, zlacená ořízka

1995, Nakladatelství Lidové noviny (NLN)

Stav: vazba prvního svazku mírně opotřebená, jinak velmi dobrý

1994, Torst